Postój u proboszcza – spotkanie pielgrzymkowe
5 września @ 6:00 pm - 9:00 pm
Zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe wszystkich pielgrzymów i tych fizycznych i tych duchowych. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o 18.00 a po niej wspólnie spędzimy czas przy ognisku i gorącej herbacie. Nie zapomnij zabrać ze sobą karimaty i kubka:)