Przejdź do treści

DUSZPASTERZE

Duszpasterze

ks. Michał Popowski MSF

PROBOSZCZ i REKTOR

święcenia prezbiteratu: 25.05.2008
proboszcz i rektor od: 01.07.2022
imieniny: 29 września

odpowiedzialny za:

– Krąg Kościoła Domowego
– Nauki przedmałżeńskie
– Szkoła Nowej Ewangelizacji
– Rodzina Szensztacka
– Róże Różańcowe

ks. Aleksy Papliouka MSF

WIKARIUSZ

święcenia prezbiteratu: 20.05.2017
w parafii od: 01.07.2022
imieniny: 17 lutego

odpowiedzialny za:

– Ministranci
– Schola
– Przygotowanie do bierzmowania
– Oaza młodzieżowa
– Krąg Kościoła Domowego

ks. Władysław Głębocki MSF

DUSZPASTERZ

święcenia prezbiteratu: 19.05.1977
w parafii od: 01.07.2020
imieniny: 27 czerwca

odpowiedzialny za:

– Honorowa Straż Serca Pana Jezusa 
– Legion Maryi
– Apostolstwo Dobrej Śmierci

ks. Krzysztof Skorek MSF

KAPELAN SIÓSTR

święcenia prezbiteratu: 29.05.2004
w parafii od: 01.07.2013
imieniny: 25 lipca

odpowiedzialny za:

ks. Sebastian Sobkowiak MSF

PREFEKT SZKOŁY KATOLICKIEJ

święcenia prezbiteratu: 19.05.2018
w parafii od: 01.08.2021
imieniny: 20 stycznia

odpowiedzialny za:

– Przygotowanie do I Komunii Świętej
– Skauci Europy
– Grupa „przed trzydziestką”

br. Jarosław Mówiński MSF

KATECHETA

śluby wieczyste: 15.03.2008
w parafii od: 01.08.2010
imieniny: 25 kwietnia

odpowiedzialny za:

– Koło misyjne
– Nauki przedchrzcielne
– Anonimowi alkoholicy